Toepassingen
Materiaal
Oppervlaktebehandeling
Deuren
Enkele en dubbele deuren beschikbaar met het standaard STORAX deurbeslag.
Afdekkap
Kunststof afdekkap ST-066-P-13 (zwart/grijs)
Lamellenhouder
Advies op locatie
Neem contact op voor een afspraak
Montageservice
Plaatsing door onze specialisten
Uitwerkmogelijkheden DWG of BIM
Neem contact met ons op.
ST-066-PLANO
| Technische gegevens |
| Steek |
66 mm |
| Diepte |
53 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Visuele vrije doorlaat |
77% |
| Fysische vrije doorlaat |
77% |
| Maximale overspanning tussen twee dragers* | 800 mm |