ST-150-ACL (34%)
Geëxtrudeerd aluminium trapeziumvormig profiel met een steek van 150 mm
Materiaal
  • aluminium extrusie, legering EN AW 6063 T66
Oppervlaktebehandeling
  • geanodiseerd (20 micron) F1
  • gepoedercoat in alle mogelijke RAL-, Sikkens, NCS en Interpon kleuren (60-80 micron)
Kopschotten
Kopschotten uit gelaserd aluminium, afwerking in kleur van de lamel.
Akoestische eigenschappen
ST-150-ACL: Rw (C;Ctr)= 15 (-1;-4) dB
Lamellenhouder
  • ST-150-ACL: type ST-150-ACL-11
>> Bekijk draagprofielen
Meer informatie of advies over doorlaatberekeningen, fysieke eigenschappen of
uitwerkmogelijkheden in DWG of BIM?  Neem dan contact met ons op.
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
ST-150-ACL (34%)
Storax services
Advies op locatie
Neem contact op voor een afspraak
Montageservice
Plaatsing door onze specialisten
Uitwerkmogelijkheden DWG of BIM
Neem contact met ons op.
Meer informatie
  • Specificaties
  • Documentatie
  • Bestek
  • Tekeningen
  • BIM
Specificaties
ST-150-ACL
 Technische gegevens
Steek
150 mm
Diepte
222 mm
Hoogte 328 mm
Fysische vrije doorlaat
34,3%
Visuele vrije doorlaat 54%
K-factor toevoer 37,3
Maximale overspanning tussen twee dragers* 2700 mm
*Bij winddruk qb 800 Pa
Tekening
Lamellenhouder(s)
Documentatie
Bestek
Tekeningen
BIM
Neem voor meer informatie contact met ons op
ST-150-ACL (34%)