ST-150-ACS: Rw (C;Ctr)= 11 (-1;-2) dB
Lamellenhouder
Advies op locatie
Neem contact op voor een afspraak
Montageservice
Plaatsing door onze specialisten
Uitwerkmogelijkheden DWG of BIM
Neem contact met ons op.
ST-150-ACS
| Technische gegevens |
| Steek |
150 mm |
| Diepte |
147 mm |
| Hoogte | 239 mm |
| Fysische vrije doorlaat |
34,3% |
| Visuele vrije doorlaat | 54% |
| K-factor toevoer | 27,4 |
| Maximale overspanning tussen twee dragers* | 2800 mm |